<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1639161759483284&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Aby dosięgnąć celu...historia Szymona

  • Mężczyzna
  • 22 kwietnia, 2020

"Moja pierwsza wizyta u Pani Kasi odbyła się 30 sierpnia 2019 r. Byłem właśnie w trakcie ostatniego miesiąca wakacji, oraz finalizowania projektu filmowego „Orzeł. Ostatni Patrol”, do którego miałem mieć „krępą” sylwetkę, przez co nie przejmowałem się tym co jadłem. Do kolejnego projektu musiałem natomiast radykalnie schudnąć. Szybka zmiana sylwetki nie jest łatwa, ale przy dobrym prowadzeniu i intensywnym treningu, nie jest niemożliwa. Cel był jeden, zrzucić zbędne kilogramy i dostać rolę. Tak naprawdę restrykcyjną dietę zacząłem od października. Od początku roku akademickiego, zacząłem mieć coraz mniej czasu wolnego, dlatego wiedziałem, że nie mam nad czym się zastanawiać- intensywne treningi cardio i restrykcyjna dieta. Mówiąc restrykcyjna- nie mam na myśli głodówki. Pani Kasia wytłumaczyła mi podstawowe zasady bilansu kalorycznego, czego wystarczyło się rzetelnie pilnować. Przyznaję, czasami zdarzały się odstępstwa od diety, ale komu się nie zdarzy. Dzięki metamorfozie, udało się przekonać reżysera do tego, że nie ma rzeczy niemożliwych, i właśnie realizuję kolejny projekt filmowy. Bardzo polecam wizytę u Pani Kasi, nie tylko wszystkim tym, którzy potrzebują zrzucić dużą ilość kilogramów, ale także wszystkim tym, którzy chcą dobrze czuć się we własnym ciele i czują, że właśnie teraz jest czas na zmiany. Bo „może później” lepszego czasu nie będzie ;) Pozdrawiam serdecznie i wszystkim podopiecznym Pani Kasi, życzę równie satysfakcjonujących efektów."

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia Darii, czyli o determinacji niezwykłej nastolatki

  • Kobieta
  • 20 marca, 2020

"Na wizytę u Pani Katarzyny zdecydowałam się za namową mojej przyjaciółki, która stosowała dietę pod okiem pani dietetyk. Postanowiłam przejść na dietę, ponieważ kończyłam podstawówkę, wybierałam się do liceum i bałam się, że mogę się spotkać z wieloma nieprzyjemnościami ze strony uczniów ponieważ na tamten czas wyglądałam "jak kulka". Ale również, dlatego że nie czułam się dobrze w swoim ciele. Przez to jak wyglądałam nie lubiłam ćwiczyć na wf-ie czy spotykać się ze znajomymi. Zawsze moim marzeniem było wyglądać jak szczupłe, piękne dziewczyny.
Dzięki temu, że postanowiłam wybrać się do pani dietetyk moje życie się zmieniło o 180 stopni. Jestem naprawdę szczęśliwa, że udało mi się osiągnąć ten cel dzięki pani Katarzynie, za co bardzo dziękuję. Dzięki wsparciu moich bliskich mogłam stawić czołu swojej otyłości.
Zawsze myślałam, że posiłki jakiejkolwiek diety są bardzo skomplikowane i drogie, jednak pani dietetyk pozytywnie mnie zaskoczyła. Śniadanie, obiad czy kolacja to posiłki, które z łatwością sama przygotowywałam mimo, iż moje zdolności kulinarne nie były zbyt wybitne. Dlatego z uśmiechem na twarzy przygotowywałam swoje dietetyczne posiłki. Nie tylko zmieniłam się patrząc na moje zdjęcia sprzed roku czy kilku miesięcy, ale zmieniłam się psychicznie. Już nie przejmuje się tym, że ktoś będzie się ze mnie wyśmiewał, co jeszcze kilka miesięcy temu było codziennością. Naprawdę jestem z siebie dumna, że stawiłam czoła swoim słabościom i nawykom."

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pół roku za nami i dalej działamy, czyli historia Mai

  • Kobieta
  • 25 listopada, 2019

Najlepszym uczuciem, jakie można spotkać w mojej pracy jest postęp widoczny u moich klientów Kiedy widzę, że z wizyty na wizytę są coraz szczuplejsi, mają coraz więcej energii, a na ich twarzach maluje się szczęście jest naprawdę budujący. Jedną z moich pacjentek jest właśnie Maja, z którą pracuję od początku czerwca :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga do zgrabnej sylwetki Pan Kasi

  • Kobieta
  • 16 września, 2019

Pani Kasia zgodziła się na opublikowanie swojej historii, ponieważ chciała pokazać że warto podjąć to wyzwanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przemiana Oliwii, czyli jak nastolatka może w 6 miesięcy zrzucić 22 kg nie głodując?

  • Kobieta
  • 28 sierpnia, 2019

Przemiana Oliwii może być ogromną motywacją dla każdej nastolatki, która walczy o lepszą sylwetkę.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ
POKAŻ
Katarzyna Dyja - ZnanyLekarz.pl